Loading ...
kontakt@lepszygabinet.pl
Polska

O nas

Adam Sobota

Współwłaściciel kliniki stomatologicznej SOBOTA House of Dentistry oraz kliniki stomatologii dziecięcej Ziombki. Interesuje się zarządzaniem, marketingiem i finansami. 

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od ponad 6 lat zarządza klinikami stomatologicznymi oraz wykonał kilkanaście pogłębionych analiz finansowych dla placówek medycznych. Stworzył model cennika, który pozwala znacznie podnieść rentowność zabiegów w gabinetach.

Jego marzeniem jest zmiana rynku stomatologicznego na lepsze - chce aby każdy właściciel zarabiał na pracy lekarzy tyle, ile oni sami zarabiają.

Organizuje szkolenia przede wszystkim z finansów - pokazuje jak zwiększyć rentowność gabinetu, jak zatrudniać lekarzy oraz jak zbudować cennik by osiagnąć ponadprzeciętne zyski.

Hanna Sobota

Założycielka i współwłaścicielka kliniki stomatologicznej SOBOTA House of Dentistry oraz kliniki stomatologii dziecięcej Ziombki.

Jest przekonana, że ludzie są największą wartością każdej firmy. Przez ponad 30 lat prowadzenia własnego gabinetu wypracowała i wypróbowała wiele metod ułatwiających współpracę z lekarzami i personelem medycznym. Organizuje szkolenia z zarządzania zespołem, na których przedstawia jak budować dobry zespół, jak zatrudniać oraz motywować pracowników.